HSBC Türkiye
HSBC Premier

Bireysel İnternet Bankacılığı

Giriş

English

HSBC Premier Kredi Kartı

Geri dön

HSBC Premier Kredi Kartı

HSBC Premier Kredi Kartı

Eğer sık seyahat eden biriyseniz ve hayat tarzınızla aynı esnekliğe sahip bir kredi kartına ihtiyaç duyuyorsanız HSBC Premier Kredi Kartı tam size göre.

HSBC Premier müşterileri için özel olarak tasarlanan HSBC Premier Kredi Kartı, size sunduğu özelliklerle hayat tarzınıza ayak uydurur, ücretsiz ödül ve indirim programları ile seyahatlerinizi kolaylaştırır.

 • Premier logolu, yüksek limitli, prestijli bir kredi kartı,
 • Ücretsiz asıl ve ek kart avantajı,
 • Türkiye'nin her yerinde HSBC Advantage üye kuruluşlarından taksitli alışveriş olanağı,
 • Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar yüksek nakit avans limiti,
 • Hem uçuran hem deponuzu dolduran mil programı: Premier Miles1,
 • Yurtiçi tek çekim alışverişlerinizde ücretsiz 6 taksit fırsatı2
 • Yurtdışı restoran ve otel harcamalarınızda her zaman %10 indirim fırsatı3,
 • İstanbul Atatürk Havalimanı otoparklarında %50 indirim4,
 • AVIS'ten araç kiralamalarda %50'ye varan indirim4,
 • SecureDrive aracılığıyla havaalanı transferlerinde %30'a varan indirim4
 • Yurtdışı seyahatlerinizde, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan HSBC Club Lounge'tan yararlanma imkanı5
 • Temassız ödeme özelliği sayesinde daha hızlı alışveriş imkanı.

Advantage Nakit Puan

HSBC Premier Kredi Kartı’nız ile Türkiye’deki binlerce HSBC Advantage üye işyerinden yapacağınız tek ödemeli veya taksitli alışverişlerden NakitPuan kazanabilir; kazandığınız Advantage NakitPuanları, üye işyerlerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Advantage TatilPuan4

Kazandığınız Advantage NakitPuanları, Advantage TatilPuan’a çevirerek ücretsiz seyahat ve konaklama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İç ve dış hatlarda dilediğiniz havayolu şirketiyle, dilediğiniz yere, dilediğiniz koşullarda rezervasyon yaptırabilir ve bedava uçak bileti alabilirsiniz. Ekonomi sınıfı uçak biletinizi, aradaki fiyat farkını ödemeniz koşuluyla business veya first class’a çevirebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce otel, konaklama, tur hizmetinden ve yurtiçi otobüs seyahatlerinden TatilPuanlarınız ile yararlanabilirsiniz. Puanınızın yeterli olmadığı durumlarda, aradaki farkı HSBC Premier Kredi Kartı’nız ile ödeyebilirsiniz.

1 Premier/Premier Miles Kredi Kartı avantajları HSBC Premier müşterilerine özeldir. Premier müşteri statüsünde yer aldığınız sürece, tercihiniz doğrultusunda HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Premier Miles avantajları asıl kartlar için 139 TL, ek kartlar için 69 TL program ücreti karşılığında geçerlidir. Premier müşteri statünüzün sona ermesi halinde ise; Premier Miles programından çıkartılacağınızı, Premier Miles Puanlarınızın NakitPuan olarak karşılığının hesabınıza aktarılacağını ve bu puanları dilerseniz TatilPuan olarak seyahatlerinizde kullanabileceğinizi, avans mil kullanımı varsa negatif mil bakiyesinin hesaba borç olarak kaydedileceğini, HSBC Premier Kredi Kartı’nızın yıllık 119 TL, Premier ek kredi kartlarının ise yıllık 59 TL ücretlendirileceğini, kartınız yenilenirken HSBC Platinum Kredi Kartı olarak yenileneceğini hatırlatmak isteriz.

2 Kampanya, HSBC Premier müşteriler için ekstre tarihine kadar HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartı ile yapılan 150 TL ile 10,000 TL arasındaki yurt içi tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Belirtilen işlemlerde 6 taksit fırsatından faydalanmak için, işlem sonrasında Banka tarafından iletilecek SMS’e yanıt dönülmesi gereklidir. Dileyen müşteriler, kriterlere uyan işlemleri banka kayıtlarına yansıdıktan sonra, HSBC İnternet Bankacılığı, HSBC Telefon Bankacılığı ve HSBC ATM’leri aracılığıyla da ücretsiz 6 taksit fırsatından faydalanabilir. Yemek, gıda, benzin, telekom, kozmetik, doğrudan pazarlama, ofis malzemeleri ve kuyum harcamaları kapsam dışındadır. HSBC Bank A.Ş., uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

3 Yurt dışı restoran ve otel indirimi fırsatı, 100 TL ve üzeri eş değer yabancı para birimlerinde yapılan restoran ve otel harcamalarında geçerlidir. Yurt dışı restoran ve otel indiriminden faydalanmak için bankada kayıtlı cep telefonundan “YEMEK” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4477’ye bir kez SMS’le göndermesi gereklidir. Örnek SMS: YEMEK 123456. Sadece 1 kez SMS gönderip kayıt olarak, kampanyadan sürekli olarak faydalanılabilmektedir. İndirim işlemleri, SMS gönderilerek yapılan başvurudan 1 gün sonra ve işlemin kayıt bilgisinin bankaya ulaşmasının ardından, banka döviz satış kuru ile TL’ye çevrilerek yapılır. Restoran ve otel indirimi kapsamında müşteri başına toplam kazanılabilecek aylık indirim tutarı (asıl ve ek kartlar toplam) en fazla 100 TL’dir. KKTC’de yapılan alışverişler, KKTC müşterilerinin Türkiye’de yaptığı alışverişler, ekstresi gecikmede olan müşteriler indirim fırsatından yararlanamaz. Kayıt için gönderilen SMS’ler müşterinin tarifesi üzerinden ücretlendirilir, yurtiçinden gönderilmesi tavsiye edilir. HSBC Bank A.Ş. uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

4 Otopark indirimi, HSBC Premier müşteriler için, HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartı ile İstanbul Atatürk Havalimanı otoparklarında yapılan ödemelerde, ödenen tutar üzerinden geçerlidir. İndirim tutarı, ödeme işlemi banka kayıtlarına yansıdıktan sonra kart hesabına yansıtılır. Müşteri başına kazanılabilecek aylık indirim tutarı (asıl ve ek kartlar için toplam) en fazla 300 TL'dir. HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartları ile www.securedrive.com.tr aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda %30, Secure Drive Çağrı Merkezi 0 850 251 08 06 aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %20 indirim geçerlidir. HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartları ile AVIS ofislerinden yapılacak yurtiçi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %50'ye varan indirimler geçerlidir. İndirimli fiyat listesi için lütfen tıklayınız. HSBC Bank A.Ş., uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

5 HSBC Premier statüdeki müşteriler ve beraberlerindeki bir misafirleri, HSBC Premier Kredi Kartlarını ya da HSBC Premier Debit Card'larını göstermek kaydıyla HSBC Club Lounge hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirler. Premier statüden çıkmış Premier Kredi Kartı/DebitCard sahibi müşteriler ise Platinum kartlar için geçerli koşullar ile kişi başı 70 TL ödeyerek giriş yapabilirler.

Bir sonraki adıma geçin ve bize ulaşın

HSBC Müşterisi Değilim?

HSBC Premier ile Bireysel Ekonominize nasıl destek olabileceğimizi keşfedin.

Detaylı Bilgi

HSBC Müşterisiyim

Premier ayrıcalıklarını keşfetmek ve Bireysel Ekonominize yön vermek için hemen bilgi alın.

Detaylı Bilgi