HSBC Türkiye
HSBC Premier

Bireysel İnternet Bankacılığı

Giriş

English

HSBC Premier Miles

Yurt Dışı Restoranlarda ve Otellerde %10 İndirim

HSBC Premier Kredi Kartı'nız ile 100 TL ve üzeri yurt dışı restoran ve otel harcamalarınızda her zaman %10 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.Faydalanmak için:"YEMEK"yazıp kartınızın son 6 hanesi ile birlikte 4477'e SMS göndermeniz yeterli.

%10 restoran ve otel indirimi kapsamında müşteri başına toplam kazanabilecek aylık indirim tutarı (asıl ve ek kartlar toplam) en fazla 100 TL'dir.

Yurt Dışında Her Zaman 2 Kat Mil Puan

HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile yaptığınız tüm yurt içi alışverişlerde %0,5 oranında, tüm yurt dışı alışverişlerde ise 2 kat Premier Miles Puan kazanırsınız.

HSBC Premier Kredi Kartı’nızı hemen Premier Miles’a dönüştürmek için; MILES yazıp boşluk bırakarak kart numaranızın son 6 hanesini 4477’ye SMS göndermeniz (Örnek: MILES 123456) veya Premier Telefon Bankacılığı'nı (0850 211 0 112) aramanız yeterli

Uçak Bileti Seyahat Paketleri ve Otellerde %33’e varan indirim

Premier Miles puanlarınızla iç ve dış hatlarda bedava uçak bileti alabilir,ekonomi sınıfı biletlerinizi business veya first class'a yükseltebilirsiniz. Kuzey ve Güney Amerika uçak biletlerinde %33,yurt dışı oteller ile yurt içi tur paketlerinde %10,gemi seyahat paketlerinde %5 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca kartınızda yeterli Premier Miles Puan’ınızın birikmemesi durumunda dahi fark tutarını HSBC Premier Miles Kredi Kartı’nızla ödeyerek biletinizi hemen alır, istediğiniz zaman uçarsınız. Premier Miles ve TatilPuan kapsamında sunulacak hizmetler, seyahat edilebilecek güzergâhlar ve indirimler Setur'un sunduğu hizmet kapsamıyla sınırlıdır. Seyahat hizmetleri Setur tarafından verilmektedir. Kuzey-Güney Amerika biletlerinde geçerli olan %33 oranındaki indirim, puanlarla ödenen kısım için geçerlidir. Premier Miles Kredi Kartı sahipleri, yaptıkları tüm yurtdışı alışverişlerde 2 kat (%1 oranında) Premier Miles Puan kazanırlar. KKTC’de yapılan alışverişler ile KKTC müşterilerinin Türkiye’de yaptıkları alışveriş işlemleri, nakit avans çekimleri, iade işlemleri, kumarhane harcamaları, bahis sitelerinde yapılan işlemler, faiz ve ücretler uygulama dışındadır.

HSBC Club Lounge

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan HSBC Club Lounge, havalimanında geçireceğiniz zamanı çok daha keyifli ve konforlu hale getirecek her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız, çok özel ve ayrıcalıklı bir mekan. Yurt dışı seyahatlerinizde İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan HSBC Club Lounge’dan, bir misafirinizle birlikte içecek, yiyecek, TV,faks, internet, emanet bagaj hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.Tüm müşterilerimizin HSBC Club Lounge’a giriş yapabilmeleri için geçerli HSBC Premier kartlarını ve Uçuş Kartlarını yanlarında bulundurmaları ve giriş sırasında göstermeleri zorunludur.

Priority Pass Programı

Mevcutta program ücreti olan Priority Pass Kredi Kartı'ndan Premier Müşterilerimiz ücretsiz faydalanabilmektedir. Ücretsiz sunduğumuz Priority Pass Kartı'nız ile 120'yi aşkın ülkede program kapsamındaki 900'ü aşkın özel bekleme salonuna giriş ayrıcalığı elde edebilir,yakınlarınızla birlikte kişi başı 30 USD giriş ücreti karşılığında bekleme alanlarına girmeden seyahat edebilirsiniz. Priority Pass Kartınız yoksa, Premier Müşteri Temsilciniz veya Premier Telefon Bankacılığı aracılığıyla talep edebilirsiniz. Kartlarının geçerli olduğu havaalanlarını da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 112 ya da www.prioritypass.com web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim

HSBC Premier Kredi Kartı'nız ile İstanbul Atatürk Havalimanı otoparklarında %50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Otopark indirimi, HSBC Premier müşteriler için, HSBC Premier/Premier Miles Kredi Kartı ile İstanbul Atatürk Havalimanı otoparklarında yapılan ödemelerde, ödenen tutar üzerinden geçerlidir. İndirim tutarı, ödeme işlemi banka kayıtlarına yansıdıktan sonra kart hesabına yansıtılır. Müşteri başına kazanılabilecek aylık indirim tutarı en fazla 300 TL'dir. HSBC Bank A.Ş., uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

Havalimanı Transfer Hizmeti

Secure Drive aracılığıyla faydalanabileceğiniz havalimanı transfer hizmetlerini rezervasyon sırasında HSBC Premier Kredi Kartı'nız ile ödeyerek liste fiyatları üzerinden %30'a varan indirim avantajından faydalanabilirsiniz.

İstanbul, Gebze, Ankara, İzmir, Çeşme, Bodrum, Adana, Antalya ve Dalaman’da havalimanından şehre veya şehirden havalimanına konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan Secure Drive aracılığıyla faydalanabileceğiniz havalimanı transfer hizmetleri: Secure Drive Shuttle sizi ve beraberinizdekileri belirttiğiniz bir noktadan alır, güvenli ve konforlu bir şekilde havalimanına ulaşmanızı sağlar. 8 yolcu kapasiteli, klimalı, VIP donanımlı, konforlu araçlarda yeriniz ayrılır, bavullarınız güvenli şekilde yerleştirilir, özel seçilmiş şoförler size eşlik eder. Üstelik ödemenizi rezervasyon sırasında HSBC Premier Kredi Kartı ile yaparak liste fiyatları üzerinden %30’a varan indirim avantajından yararlanabilirsiniz. Web sayfası aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda %30, çağrı merkezi aracılığıyla yapacağınız rezervasyonlarda ise %20 indirim geçerlidir. Güncel fiyat listesine www.securedrive.com.tr veya 0 850 251 08 06 numaralı Secure Drive Çağrı Merkezi'nden ulaşabilirsiniz.

AVIS'ten Araç Kiralamalarda %50'ye Varan İndirim

HSBC Premier Kredi Kartı'nız ile AVIS ofislerinden yapacağınız yurtiçi araç kiralamalarda, kiralanacak araç ve modele göre %50'ye varan indirimler geçerlidir. İndirimli fiyat listesi için lütfen tıklayınız. HSBC Bank A.Ş., uygulama koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya uygulamayı durdurma hakkına sahiptir.

1-908- Premier Uluslararası Asistanlık ve Acil Destek Hattı

Yurt dışı seyahatleriniz sırasında tıbbı asistanlık hizmetlerinden, danışmanlık servislerine kadar birçok özel hizmetten faydalanabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden ulaşabileceğiniz Uluslararası Premier Telefon Hattı 1-908-PREMIER ile dünyanın neresinde olursanız olun, asistanlık hizmetlerinden faydalanmak veya acil bir durumda bankamıza ulaşmanız çok daha kolay. +1-908-PREMIER'i arayarak, sanat etkinliklerine bilet rezervasyonu, restoranlara yer ayırtma, acil bir durumda en yakın hastane/doktor bilgisine ulaşma, kartınızın kayıp/çalınma durumunda Kredi Kartı'nızın yenilenme talebi gibi bir çok konuda bankanızdan destek alabilirsiniz.

Ferdi Kaza Sigortası

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde oluşabilecek kaza sonucu ölüm veya sürekli sakatlanma durumunda Ferdi Kaza Sigortası güvencesi ve kaza sonucu tedavi masrafları teminatından faydalanabilirsiniz.

HSBC Premier Kredi Kartı hamilleri, beraber seyahat ettikleri eşleri ve 18 yaşından küçük (öğrenci ise 23 yaşın altındaki) çocukları; Platinum/Advance/Premier Kredi Kartları ile alınan biletleri ile çıktıkları yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, seyahatin ilk 90 gününde oluşabilecek kaza sonucu ölüm veya kalıcı sakatlanma durumlarına karşı USD 50.000'lik Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altındadır. Ayrıca herhangi bir kaza sonucunda sigortalının yaralanması nedeniyle bir sağlık kuruluşunda yatarak tedavi görmesi halinde USD 10.000 tutarına kadar yapılan harcamalar da tedavi masrafları teminatı kapsamı altındadır.

Bagaj Kaybı ve Gecikme Sigortası

HSBC Premier Kredi Kartı ile aldığınız biletle çıkacağınız yurt içi ve yurt dışı havayolu seyahatlerinde, bagajlarınız için kayıp ve gecikme sigortası teminatından faydalanabilirsiniz.

Alışveriş Teminatı

HSBC Premier Kredi Kartı’nız ile satın aldığınız teminat limitleri kapsamındaki bir eşyanın, çalınma veya hasar görmesine karşı iki ay boyunca bankamız tarafından belirlenen limitler dahilinde teminat avantajından yararlanabilirsiniz.

Eşya başına teminat tutarı minimum 25 TL ve maksimum 500 TL’dir. Bu tutarların altında ve üstündeki eşyalar teminat kapsamı dışındadır. Bir defada, aynı anda birden fazla eşyanın zarar görmesi veya çalınması durumunda eşyaların toplam değeri ne olursa olsun en fazla ödenecek teminat tutarı 500 TL’dir. Bir müşteriye, bir yıl boyunca eşyalarının başına gelecek kaybolma, çalınma veya hasara uğrama durumları sonucunda en fazla 3.000 TL ödeme yapılır. Bu süre (1 yıl) içinde kaybolma, çalınma ve hasar olaylarından dolayı müşteriye 3.000 TL’lik ödeme yapılmışsa müşteri, yıllık limitini doldurduğundan bu tarihten itibaren aynı yıl içerisinde gelişecek olaylarda artık ödeme yapılmaz ve teminat biter.

Kayıp/Çalıntı Teminatı

HSBC Premier Kredi Kartı’nızın kaybolması veya çalınması durumunda çalıntı kartla üçüncü kişiler tarafından yapılan harcamalar kayıp/çalıntı kart bildirimi yapıldığı andan itibaren güvence altındadır. Bu harcamalar size borç olarak yansıtılmaz, bankamız tarafından karşılanır.

Tüm ATM'lerden Ücretsiz Para Çekebilme

Dünyanın neresinde olursanız olun, HSBC Premier Debit Kart'ınızla yurt dışı HSBC ve tüm diğer yurt dışı banka ATM'lerinden ücret ve komisyon ödemeden para çekebilirsiniz.

Ayrıcalıklı İşlem Ücretleri

HSBC Premier müşterisi olarak,dünyanın her yerinde HSBC Premier'in sunduğu ayrıcalıklı işlem limit ve ücretlerden yararlanabilirsiniz.

Tanınma ve Öncelikli Hizmet

Premier müşteri olarak sadece Türkiye'de değil, dünyanın her yerindeki HSBC Bank şubelerinde Premier müşteri olarak tanınır, öncelikli ve ayrıcalıklı Premier hizmetinden faydalanırsınız. Tüm dünyadaki HSBC Premier hesapları arasında ücretsiz para transferi avantajından faydalanırsınız.

HSBC Premier Fırsatlar Dünyası

privileges.hsbcpremier.com İnternet sitesini ziyaret ederek HSBC Premier Fırsatlar Dünyası’nın tüm dünyada sunduğu indirim ve fırsatlarla tanışabilrsiniz.

Ücretsiz Premier Ek Kart

HSBC Premier müşterisi olarak, ücretsiz asıl ve ek kart avantajından faydalanabilirsiniz.Kendiniz ve aileniz için çıkaracağınız ek kartlar için ekstra ücret ödemezsiniz.

Acil Kart Yenileme Hizmeti

HSBC Premier Kredi/Banka Kartınızı kaybetmeniz ya da çalınması durumunda kartınızın iptal edilmesini sağlayıp bir sonraki iş günü içinde kart yenileme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Acil Nakit Çekim Hizmeti

Yurt dışı seyahatlerinizde dünya üzerinde herhangi bir HSBC Bank şubesinden 2.000 USD’ye kadar anında, 2.000 USD üzerinde ise şubenizden onaylı acil nakit çekim yapabilirsiniz.

Ücretsiz HSBC Premier Kredi Kartı

HSBC Premier müşterileri için özel olarak tasarlanan HSBC Premier Kredi Kartı, size sunduğu özelliklerle hayat tarzınıza ayak uydurur, ücretsiz ödül ve indirim programları ile seyahatlerinizi kolaylaştırır. Üstelik HSBC Premier'de asıl ve ek kartlar ücretsizdir.

Ücretsiz HSBC Premier Kredi Kart ile dünyanın heryerindeki HSBC Şubelerinde Premier müşteri olarak tanınır, öncelikli ve ayrıcalıklı Premier avantajlarından faydalanırsınız.

Bir sonraki adıma geçin ve bize ulaşın

HSBC Müşterisi Değilim?

HSBC Premier ile Bireysel Ekonominize nasıl destek olabileceğimizi keşfedin.

Detaylı Bilgi

HSBC Müşterisiyim

Premier ayrıcalıklarını keşfetmek ve Bireysel Ekonominize yön vermek için hemen bilgi alın.

Detaylı Bilgi